Jakie jest twoje pełne imię i nazwisko?
Imię to Weronika a nazwiska nie lubie podawać iż każdego bardzo śmieszy. Ludzie mówią na mnie Suro albo Suronika więc niech tak będzie i tutaj :)
Twój ulubiony kolor?
Zdecydowanie fioletowy, kocham ten kolor jest delikatny i taki niewinny.
Jaka jest twoja ulubiona piosenka?
W sumie nie mam ulubionych piosenek. Czasami coś mi wpadnie w ucho i przez pare dni słucham tego non stop. Na chwilę obecną jest to chyba "Nie mam czasu na seks" Marii Peszek.
Masz jakieś zainteresowania?
Kocham czytać i pisać. Jestem typową humanistką. Interesuję się bardzo aktorstwem i teatrem. Gram na skrzypcach i powoli uczę się na gitarze.
Skąd jesteś?
Sanok.W sumie cieszę się, że mieszkam w tym mieście iż znajduje się tu największa kolekcja obrazów mojego ulubionego malarza- Zdzisława Beksińskiego
Masz rodzeństwo?
Niestety jestem jedynaczką i bardzo nad tym ubolewam :(
Ulubiona książka?
"Małe zbrodnie małżeńskie" Erica Emanuela Schmitta
Ulubiony film?
Nawet już go zrecenzowałam. "Życie jest piękne"
Masz jakieś plany na przyszłość?
Oj tak.Jak skończę gimnazjum chciałabym iść do liceum plastyczno-aktorskiego w Krośnie lecz niestety jest prywatne :( Dlatego pójdę do zwykłego lo w Krośnie a potem bardzo chciałabym studiować psychologię. Po studiach założę własną poradnię chyba, że uda mi się zdobyć pracę jako psycholog w monarze na czym mi bardzo zależy.
Jakiej muzyki słuchasz?
Bardzo krótko mówiąc to metal, rock, punk lecz gdybym chciała to rozwinąć powiedziała bym że słucham thrashu, blacku, extreme gothic metalu, death metalu, symfonicznego metalu, punku, hard rocka, muzyki alternatywnej.
Do której klasy teraz idziesz?
Do ostatniej klasy gimnazjum.
Jesteś osobą wierzącą?
Wierzę w siebie.Moim bogiem są moje myśli, moja wolna wola.Jeśli chodzi o religię to jestem ateistką
Kto jest twoim autorytetem?
W sumie nie mam autorytetu. Osoby, które szanuje nie są wcale "święte" np. Rysiek Ridel. Szanuje go za to, że nigdy, ale to nigdy nie sprzedał Dżemu a ich muzyka nigdy nie była ani w 1% komercyjna, tym mi zaimponował.Postanowiłam napisać trochę o sobie :) Piszcie w kom jakie recenzje byście chcieli przeczytać!
Uwielbiam Ryśka ♥ A i takie pytanie - ile masz lat? :)
OdpowiedzUsuńide do 3 gimnazjum czyli 15 :)
OdpowiedzUsuń