poniedziałek, 23 czerwca 2014

The Lord of Salem


JEDEN Z GORSZYCH FILMÓW JAKIE OGLĄDAŁAM!
Razem z moim byłym często włączaliśmy sobie jakieś filmy. Raz trafiliśmy na "The Lord of Salem".
Przeczytaliśmy opis, który był dość zachęcający, a że reżyserem był Rob Zombie postanowiliśmy obejrzeć.
Najkrócej film można opisać tak:
Prezenterka radiowa przypadkowo wchodzi w posiadanie tajemniczej płyty zespołu "The Lord of Salem". Po jej przesłuchaniu, zaczynają się dziać z nią dziwne rzeczy, a tajemnicze wydają się też być jej sąsiadki.Trudno jest opisać go tak by nie zdradzić fabuły, wszystko jest powiązane z znanymi na cały świat czarownicami z Salem. Jedyna rzecz jaką mogę w tym filmie pochwalić jest charakteryzacja iż dredy i późniejszy makijaż głównej bohaterki były naprawdę świetne!Rob, tym filmem, idealnie pokazuje co to jest prawdziwe DNO!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz